Sposoby na szybkie odstawienie dziecka od piersi

witam jestem mamą 2 latniej córki którą do tej pory karmię piersią mam nadczynność tarczycy której nie mogę leczyć właśnie rzez karmienie a źle się czuję bo ona niszczy mi serce jak odstawić dziecko szybko od piersi proszę o jakieś sposoby pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z poradnią laktacyjną i wykazanie więcej silnej woli. Córka jest już w takim wieku, że nie wskazane jest aby nadal była dokarmiana piersią. proszę stopniowo odstawiać córkę od piersi.