Jak odstawić dziecko roczne od piersi?

Proszę o pomoc bo sama już nie wiem co robić. Córka ma 15msc. Jest karmiona piersią,i je oczywiście też inne posiłki. Chcę przestać karmić piersią,bo męczy mnie to,że córka żąda cyca co 15 minut.Problem polega na ttm,że córka w miarę normalnie zje tylko obiad. Nie toleryje kaszy,zje ją może max 2 razy w tygodniu. Codziennie dostake mus owocowy. Zje trochę mięska,barszczyku z chlebem,parówkę. Ogólnie jak wstaje(6 rano) domaga sie co chwile cyca i tak do ok 8,i dostaje barszczyk lub kaszje,zjada tylko polowe tego co dostaje ok 60ml kaszy i pol kubeczka barszczu z chlebkiem. Pozniej do ok 10 zdazy jeszcze z 5 razy pociagac piers po ok 5 minut. I zasypia ok 10 przy piersi. Jak wstaje znow chce cyca. Pociagnie kilka razy i po pol godziny daje jej obiad,raz zje caly a raz pol i domaga sie po nim cyca chodz na chwile. Pozniej dostaje a to kawalek kanapki,mus owocowy,troche parowki i tak gdzies do 19,20 i oczywiscie w miedzy czasie miedzy innymi posilkami ciagnie cyca. I wieczorem zasypia przy piersi. Chcialabym aby jadla wiecej i nie domagala sie cyca co 15-30 minut. To 2 dziecko ale z 1 nie mialam az takiego problemu. Proszę o radę

proszę po prostu przed głównymi posiłkami nie dawać dziecku piersi, tylko zaczynać od posiłku. ewentualnie po zjedzonym posiłku dawać pierś lub wodę w kubeczku. Jeżeli jest Pani zdeterminowana odstawić córkę od piersi to tak trzeba postępować. Zostawić tylko wieczorne karmienie-uspokojenie przed snem i z niego też stopniowo schodzić.