Czy powinnam wyeliminować karmienie piersią?

Moja córka ma obecnie 7 i pół miesiąca. Karmiona jest piersią i je już posiłki stałe. W związku z tym mam pytanie, czy odpowiednio Ją karmię. Wydaje mi się, że zjada za dużo posiłków mlecznych ( tj. pierś), Pochciałabym zamienić Jej przynajmniej jeden posiłek z piersi na stały ( myślę o obiadku - obecnie zjada słoiczek 125g) Czy powinnam wyeliminować jej jakieś karmienie piersią i czy mogę zastąpić obiadkiem bez podawania piersi przed nim? Na wadze przybiera dobrze.1x dziennie dostaje owoce.

Oczywiście, że na obiad może dostać produkt stały tj. Zupkę warzywną z mięsem z indyka lub królika. Powoli może Pani odstawiać dziecko od piersi i na razie wystarczy 2 razy dziennie, a następnie 1 raz dziennie. 9-12 miesięcy to koniec karmienia, bo potem pojawią się u Pani w organizmie zbyt duże niedobory. Pozdrawiam