Karmienie 6-miesięcznego dziecka piersią

Witam. Mam 6-cio mies. córkę, karmię od urodzenia tylko piersia po 4-tym mies. zaczęłam dawać zupki i owoce i już trzy posiłki były zastąpione pokarmami stałymi i nagle załamanie jak miała 5,5 mies. przestała jest wszystko prosz piersi potrafi przez dzień zjeść tylko dwa razy ale za to nadrabia w nocy bo je nawet 5 razy o kiedyś jadła 2 max 3. Mam wrażenie że żeby nie jeść zup i owoców zamieniła dzień z nocą.. teraz najchetniej cała noc wysiała by na cycu.. nie wiem co robić proszę o pomoc

Aleksander Ropielewski

Zmiany godzin żywienia mogą występować i nie są powodem do niepokoju przy zachowaniu apetytu. Aby jednak stwierdzić z całą pewnością czy wszystko jest w porządku konieczne jest dokładne zebranie wywiadu lekarskiego i badanie, dlatego sugeruję kontakt z pediatrą.