Sposoby na wzmocnienie włosów

Mam problem z wypadajacymi włosami. Wypadją od kąd pamiętam. Stosowalam cale mnóstwo kosmetykow. Niektóre pomogły trochę, ale nie na dłuższą metę. Miałam robione badanie skóry głowy i wyszło ze produkuje sięza dużo sebum więc powinnam ją dokladnie oczyszczać. Proszę o polecenie naprawde dobrych specyfików na oczyszczanie i wzmocnienie wlosów.

Witam,

wypadanie włosów to oznaka nierównowagi w funkcjonowaniu organizmu - nie pomoże badanie mikrokamerą.
Proponuję wykonać wnikliwe badania składu pierwiastkowego organizmu - Biomol Łódź a na ich podstawie uzupełnić badania hormonalne - największe znaczenie dla włosa mają choroby tarczycy i nadmiar męskich hormonów płciowych.

Z poważaniem

Dzień dobry,

W niektórych gabinetach fryzjerskich jest dostępny zabieg mikrodermabrazji skóry głowy - może proszę wypróbować ten zabieg, by dokładnie oczyścić owłosioną skórę głowy.

Pozdrawiam