Sposoby na zmianę kształtu zębów

Witam mam pewien problem , mianowicie nosiłem aparat na zęby jakis czas i po zdjęciu aparatu mam problem z dwoma jedynkami które są duże , wygląda to komicznie bo ,wyglądam jak królik , ortodonta powiedział mi ze aparatem nie może tutaj juz nic z działać ;/ czy są inne sposoby na to aby zmienić kształt, wielkość tych moich jedynek ???

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza stomatologa.