Zapytaj lekarza

7 4 2 , 2 7 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Powrót pacjenta oddziału psychiatrycznego do domu

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Objawy zespołu abstynencyjnego od dopalaczy wymaga niezwłocznej pomocy specjalisty toksykologa! Proszę tego nie bagatelizować i nie leczyć się samodzielnie!

0

Jak? Stosunkowo zająć głowę czymś innym. Staraj się nie myśleć o głodzie. Zajmuj swój wolny czas - nie pozwalaj na to abyś wpadł w zadumę, myśli.

Rzeczywiście koleżanki mają rację. Powinieneś poradzić się jakiegoś specjalisty - terapeuty lub psychologa. Koszta prywatne nie są duże a może naprawdę pomóc :)

Pozdrawiam serdecznie
http://blog.psychopedagog.eu
http://facebook.com/gabinetdawidkk

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy