Spóźnia mi się okres - jaka może być przyczyna?

Mam 21 lat. Seks uprawiałam 4 tygodnie temu ze swoim partnerem, aktualnie okres spóźnia mi się 6 dni. Uprawiamy seks zabezpieczając się poprzez tabletki antykoncepcyjne oraz prezerwatywy. Spóźniony okres wywołał we mnie obawy zajścia w ciążę. Od 3 dni pobolewa mnie podbrzusze, dzisiaj (22.02.11) zdecydowałam się, że wykonam test, wyszedł negatywnie. Nie mam zielonego pojęcia od czego mam opóźnienie okresu. Czy to może być wina stresu bądź przebytej tydzień temu choroby zapalenia oskrzeli i krtani i braniem antybiotyków?

Witam serdecznie,
Brak krwawienia z odstawienia może być wynikiem przebytej infekcji oraz zastosowanego leczenia oraz stresu. Zawsze w takim przypadku należy wykluczyć ciążę, co też Pani zrobiła.
Gdyby kolejne krwawienie z odstawienia się nie pojawiło wskazana będzie wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam