Spóźniający się okres i krew w pochwy a ryzyko ciąży

Witam, mam pytanie czy mogę być w ciąży? Okres spóźnia się 2 dni, w tym miesiącu mam ciągłe stresy związane z praca i bardzo mało i nieregularnie śpię. Kochamy się oczywiście z zabezpieczeniem a przed końcem mimo to narzeczony wychodzi ze mnie. jakieś 12 dni temu powiedział mi że ma wrażenie jakby macica zapadała się do środka, była ściśnięta. Podczas wypróżniania krwawię z pochwy. Nie mam żadnych cech nadchodzącego okresu. Co to może wszystko oznaczać?

Witaj !

2 dni to nie jest problem, ale inne rzeczy takie jak stres, nieregularne spanie lub wogóle mało snu może mieć wpływ na wystąpienie miesiączki. Natomiast to, że jest plaminie z pochwy to jest sprawa dla ginekologa. proszę udać się na konsultacje do swojego ginekologa, lub jeśli on po rozpoznaniu zaleci do innego specjalisty. Pozdrawiam !