Spożywanie alkoholu w początkowym etapie ciąży

Witam, Niestety nie wiedziałam o ciązy i do 14 dnia od zapłodnienia piłam alkohol będąc na urlopie... dwa razy były to większe ilości ( 7 i 9 dnia od zaplodnienia- owulacji).. a tak co drugi dzien jakies piwo lub kilka kieliszków wina- ostatni raz 14 dnia okolo 3,4 kieliszkow wina. Jestem załamana, kazdy dzien to koszmar. W internecie jest mnóstwo sprzecznych informacji. Okropnie się boję o zdrowie dziecka, o jego rozwoj umyslowy... Blagam o pomoc...

Lek. Tomasz Budlewski

Spokojnie prosze porozmawiać z lekarzem prowadzącym ciążę. wpływ alkoholu w tym momencie nie jest do przewidzenia. trzeba mieć nadzieję że wszystko będzie dobrze.