Spożywanie dużej ilości napoi energetycznych a zawroty głowy, brak siły i bezdech

Witam. Mam taki problem. Dwa lata temu na wakacjach sporzywałem bardzo dużą ilość napoi energetycznych po okolo 3l dziennie do tego mało snu przez około 3 miesiące. Po tym okresie zasłabłem i od tamtej pory mam objawy takie jak: Zawroty głowy, brak sił, uczucie że zaraz strace przytomność, drgawki, chwilowy bezdech, bóle w klatce piersiowej. Przez ostatnie 2 lata mam takie objawy. Lekarze nie wiedzą co mi jest. Po sporzyciu posiłku stan się poprawia, ale przez ostatnie 2 lata nie poprawiło mi si

Witam,

zrobił Pan sobie dużą krzywdę wypijając takie ilości energetyków. Teraz trzeba zadbać nie tylko o regularną, zdrową dietę, ale także o dobry sen. Powinien spędzać Pan dużo czasu na świeżym powietrzu i generalnie zadbać o higienę życia.
Jeśli 2 miesiące zrównoważonej diety nie pomogą radziłabym zrobić dokładniejsze testy na nietolerancje pokarmowe. Na podstawie wyników będzie można wykluczyć z diety te produkty, które Panu bardziej szkodzą.

Pozdrawiam i zapraszam
Ewa Ceborska
https://www.facebook.com/FoodDiet