Silne bóle podbrzusza, a spożywanie dużych ilości białka

Witam Mam silne boleści podbrzusza ..gdy się wyproznie robi mi się słabo .Oblewają mnie momentalnie poty,drze i tracę prawie przytomność.(muszę być wtedy na świeżym powietrzu i pić dużo wody ) .Dopada mnie wtedy też ból ledzwia.Wszystko trwa około 35 minut zdaza mi się to po koło co 4 miesiące . Przyczyną może być zbyt duża ilość spożywanego białka ?

Witam serdecznie,

spożycie dużych ilości białka może powodować różne dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego np. wzdęcia, gazy, biegunki itp. ale a Pani przypadku obawiam się że przyczyna nie lezy jedynie po stronie diety. Proszę udać się do gastrologa.

W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk