Plamy na skórze po zwiększeniu ilości białka w diecie

Witam !! Mam 28 lat. Od 2 miesięcy odchudzam się z 90kg obecnie mam okolo 80kg. Zmniejszyłem ilość spożywanych węglowodanów zwiększyłem natomiast znacznie białka - sery mleko jogurty maślanki kotlety sojowe ryby itd. Pojawiły się na moim ciele brzydkie plamy - wyglądają jak na zdjęciu http://static1.sfd.pl/1/images2007/20070325164716.JPG Na poczatku pojawiły się na piszczelach obecnie na rekach i plecach. Skaza białkowa?? Proszę o pomoc

witam,

Najlepiej wykonać testy na nietolerancje pokarmowe. Należy wykluczyć skazę białkową czy nietolerancje na laktozę. Zalecam wizytę u dermatologa

W razie dodatkowych pytań l zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk