Zdrowe odżywianie a brak spadku wagi

Jak schudnąć 7 kg? Najlepiej w ciągu miesiąca. Mam 18 lat i 161 cm i ważę 62 kg. Nie wiem co zrobić by zacząć chudnąć ponieważ wydaję mi się że zdrowo jem. Jem na śniadanie kawałek chleba z sałatą i plaster szynki(ciemne pieczywo). W szkole wypijam jogurt naturalny albo kefir. Ok 16 zjadam sałatkę bez sosu. Ok 18.30 parę łyżek owsianki. Słodycze rzadko jem. Staram się unikać. Nie jem fast foodów ani tłuszczy. Piję wyłącznie mleko wodę i soki dr.Vitta. Jetem średnio aktywna a moja waga ta sama..

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska