Dieta na spadek wagi bez jojo

Chciałabym zrzucić 15 kg.Czy moje przykładowe menu jest prawidłowe?7.00 puszka rybna,2 pomidory,2 kromki chleba ig,10.00 szklanka soku marchwiowego,jogurt naturalny,13.00 szklanka soku pomidorowego,16.00 warzywa chińskie,makaron razowy 100 gram,sos chiński 130 gram,,19.00 kefir naturalny,jabłko.Codziennie 30 minut na sport.Dodam Ze jestem po wielu dietach zakończonych efektem jojo.Obecnie przechodzę na zdrową dietę,chciałabym aby pojawił się upragniony przeze mnie spadek wagi.

A czy tak wyobraża sobie Pani swój sposób odżywiania do końca życia? Tylko taka dieta, która na stałe zmieni nawyki żywieniowe może być skuteczna i pozabwiona efektu jojo.

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Po wskazówki żywieniowe zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska