Spuchnięty staw skokowy u 37-latki

Wittg lecz ortopeda am, od 3 dni mam okropnie spuchnięty staw skokowy,zrobilam rtg lecz ortopeda uznal ze to " zawiana kostka lub przeciazona"...nie sadze bo mam staly tryb zycia,dodam iż 18 lat temu miałam wypadek i staw skokowy został poskładany i wzmocniony sruba,nie wymaga ona zadnej wymianie lub usunieciu,dzieki niej funkcjonuje.prosze o porade.dziekuje i pozdrawiam kamila

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zaufać opinii lekarza, który miał możliwość zbadania oraz oceny zdjęć RTG. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną.