Środki pobudzające dla kobiet

Mam 53 lata, mąż 56, mam problemy z sexem. Straciłam chęć do współżycia, żadnego zainteresowania, ale kocham męża i nie chce skończyć z sexem. Proszę o pomoc w dokonaniu wyboru w/w tabletek nie biorę, nic innego, nie mam żadnych dolegliwości. Dziękuje bardzo za szybką odpowiedź, jeżeli to możliwe to na maila lucyna56@op.pl

Redakcja abcZdrowie

Dzień dobry Pani
W okresie menopauzy mogą pojawiać się zaburzenia libido związane z obniżonym poziomem estrogenów - (jajniki już go nie wytwarzają) tak więc najlepszym leczeniem było by wdrożenie terapii hormonalnej (hormonalnej terapii zastępczej)

Jednakże nie każdy się kwalifikuje do tego typu leczenia. Musi Pani porozmawiać ze swoim ginekologiem i rozważyć czy wdrożenie leczenia hormonalnego jest dobrym posunięciem w Pani przypadku.