Stan po CC i bóle jajników

Witam jestem prawie 4 tygodnie po CC (24.07.2015) Cięcie bylo robione po raz drugi w tym samym miejscu (1 corka 25.01.2011) od dwoch dni bola mnie jajniki tak jak do okresu jestem jeszcze w okresie połogu i wydzielina ma kolor żóltawy w bezówy niewiem co robic czy to normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.