Stan po odmrożeniu palców

Miałam odmrożone palce u stóp 2 stopnia lekarz rodzinny przepisał mi leomecynium miałam 2 tyg zwolnienie. Pęcherze zniknęły lecz palce się nie wyleczyły na mijscach pęcherzy pojawiły się czerwone plamy. Dodam, że po włożeniu nóg do ciepłej wody palce strasznie sinieją

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy są następstwami odmrożenia. Warto udać się na wizytę do specjalisty chirurga, który oceni zmiany. Odpowiednie skierowanie wystawi lekarz rodzinny.