Stan po udarze niedokrwiennym

Witam,błagam o pomoc.Mam 53 lata,jestem rok po udarze niedokrwienny,od 2 tygodni po koronografii i umieszczeniu stenta.W związku z tym muszę regularnie zażywać od roku clopidrogel,a teraz jeszcze ASS Protect.Do tego leki obniżające ciśnienie ,cholesterol i na to wszystko Omeprazol niby ochronnie.Od 2 miesięcy mam straszne bóle żołądka, brzuch spuchnięty i wydęty.Często ból w klatce.Po tygodniowym pobycie w szpitalu i wszelkich badaniach zdiagnozowano syndrom jelita drażliwego i zero pomocy.

Obecna miażdżyca może także występować w naczyniach krezki. Może ją potwierdzić badanie angioTK tętnicy krezkowej. Jest to badanie wysokospecjalistyczne dostępne tylko w niektórych ośrodkach angiologicznych w dużych miastach.