Stan po zaklipsowaniu tętniaka mózgu

Mam 53 lata i wazne dla mnie pytania ....dlaczego po zaklipsowaniu tetniaka mozgu 4 m-ce temu ( bez paralizu i innych widocznych skutkow )nadal mam bole glowy i szybko sie mecze. Czy moge juz uprawiac sport tz. biegac lub szybko maszerowac ,plywac i jezdzic na rowerze i w koncu czy moge wrocic do pracy i normalnie zyc ?????Pomocy jak zyc ????

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli dolegliwości bólowe utrzymują się pomimo zastosowanego leczenia, sugeruję ponowną konsultację specjalisty neurochirurga. To lekarz prowadzący powinien się także wypowiedzieć czy może Pan wrócić do pełnej aktywności fizycznej.