Zaklipsowanie tętniaków mózgu

Witam serdecznie jestem poltora roku po zaklipsowaniu tetniakow mozgu tetnicy przedniej i srodkowej ostatnio dokuczaja mi silne bole glowy przy bolu pojawia sie drzenie prawej reki i wymioty szybko sie mecze bardzo niepokoja mnie te objawy.Czym one moga byc spowodowane bardzo prosze o odpowiedz dodam rowniez ze jestem w trakcie leczenia nowotworu piersi.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Aby móc coś więcej powiedzieć proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. po badaniu będzie mozna okreslic odpowiednia dalszą diagnostykę