Stan podgorączkowy i ropne krosty na skórze ciała

choroba mojego synka zaczęła się od dwóch dni lekką gorączką 37 do 38 potem na twarzy pojawiły się krosty ropne jak przy ospie następnego dnia dołączyła wysypka na całych rękach gdzieniegdzie na brzuchu i na nogach temperatura zeszła wysypka w ciągu czterech dni również zeszła ale po tygodniu zaczęła się łuszczyć skóra na nogach dłoniach i twarzy jaka jest to choroba

Witam! Opisane objawy mogą być związane z ospą wietrzną. Proszę zgłosić się z dzieckiem do pediatry który dokładnie oceni zmiany skórne.