Stan podgorączkowy, pocenie się, bóle karku

witam, bardzo proszę o radę, bo nie wiem czy powinnam się martwić, juz prawie 2 tygodnie choruję, objawy jak przy zwyklej infekcji wirusowej, ale stan podgoraczkowy juz prawie 2 tygodnie, strasznie szybko sie mecze, mocno sie poce, boli mnie kark i odcinek piersiowy kregoslupa, wyniki morfologii: monocyty 0,8 czyli w normie, ale w ujeciu procentowym 12,2% a norma to 11% poza tym podwyzszone MCHC 37,8 gdzie norma 36 reszta w normie, czy te wyniki to powod do niepokoju i dalszej diagnostyki?

Przedłużająca się infekcja może sugerować tło bakteryjne/atypowe - wskazana wizyta u lek. rodzinnego. RTG płuc wskazane