Stan zapalny nerwu przy kręgosłupie u 57-latki

Kobieta, 57 lat, Częstochowa Witam, chciałam zapytać co stosować na stan zapalny nerwu przy kręgosłupie szyjnym 5,6 i 6,7 kręg. Bardzo duży ból między pachą a łopatką i z przodu vis a vis, wrażliwość na chłód- objaw większego bólu.

Witam. Takie objawy wymagają przeprowadzenia bezpośredniego badania lekarskiego i wdrożenia leczenia zgodnie z zaleceniami lekarza.