Starania o ciążę po kuracji axotretem

Witam , dostaje różne odpowiedzi na temat ciązy po kuracji axotretem. Jeden lekarz pisze, że wystarczy miesiąc inny że pół roku to minimum, aby stara się o zdrowe dziecko. Jak to jest, nikt tego nie wie ? Bardzo prosze o szczera odpowiedź, bardzo mnie to martwi

Aleksander Ropielewski

Dane z charakterystyki produktu leczniczego axotretu mówią o jednym miesiącu. Producenci innych preparatów zawierających izotretynoinę mówią o okresie 6 miesięcy.