Starania o ciążę przy nieregularnych cyklach

witam,mam 26 lat od 6 miesiecy staram sie z mezem o dziecko.mam regularne cykle co 23-25 dni.ktorego dnia cyklu powinnam miec dni plodne i owulacje? i w ile dni przed owulacja jest szansa na zajscie w ciaze?

Lek. Tomasz Budlewski

Teoretycznie zajście w ciążę jest możliwe każdego dnia cyklu. Owulacja prawdopodobnie przypada na około 11 dzień i w tym czasie teoretycznie jest największą szansa. Proponuje udać się do ginekologa.