Starania o dziecko a leczenie hormonalne

witam, staramy się z mężem o dziecko, już prawie półtora roku.. Po zrobieniu badań hormonalnych wyszło że mam lekko za niską tarczycę, biorę codziennie 1x euthyrox oraz 2x na noc luteine(mialam bardzo nieregularne miesiaczki np co 3 miesiace) okres mam co 26dni, teraz przyszedl w porze ale nic mnie nie bolalo oprocz sutkow od tygodnia i nadal sa wrazliwe mniej niz przed okresem. Okres trwal krocej niz zwykle nie 7 a 4 dni.. byl skapszy niz zwykle a krew jakby jasniejsza.. co to moze oznaczac?

Witam! Problemy z zajściem w ciążę i nieregularnością cyklów najprawdopodobniej są w Pani przypadku wynikiem niedoczynności tarczycy. Zmiana charakteru miesiączki wynika z przestrojenia równowagi hormonalnej które nastąpiło pod wpływem leczenia.