Starania o dziecko a poziom AMH i FSH

Mam 37 lat i 2 ciąże za sobą, ostatnia 13 lat temu. Chciałabym mieć jeszcze jedno dziecko, ale niestety nie mam owulacji. Byłam prywatnie u lekarza, który wypisał listę badań dzięki którym będzie wiedział co dalej. Te badania są strasznie drogie. Czy faktycznie wszystkie są potrzebne? : AMH, FSH, LH, TSH, DHBA-S, testosteron, estradiol, androstendion, prolaktyna - te trzy ostatnie miałam robione 1,5 roku temu i były OK.

Aleksander Ropielewski

Niestety wszystkie powyższe badania są niezbędne aby myśleć o wspomaganiu owulacji i dopiero ich jednoczasowe wykonanie da pełny obraz sytuacji hormonalnej organizmu.