Starania o dziecko a wynik testu ciążowego w 29-dniu cyklu

Dzień dobry, Staram się o dziecko, jestem w 29d.c. (cykle 27-28 dni). Póki co nie mam miesiączki, zrobiłam wczoraj test ciążowy i wyszła bardzo słaba druga kreska. Poszłam dziś zrobić badanie Beta HCG i mój wynik to: 10,64 mIU/ml. Czy ten wynik oznacza ciąże? Bo już jestem skołowana tymi normami podanymi w internecie. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest powtórzenie wyniku i konieczna wizyta u lekarza ginekologa.