Starania o dziecko przy hiperpronaktynemii

witam mam 24 lata, choruję na hiperpronaktynemię(mam guza przysadki),hipowitaminozę witaminy D,od 4 lat staram się z narzeczonym o dziecko... ostatnią miesiączkę miałam 25 08,od 4 do 18.09byłam na wczasach (piszę ze względu na to że może jakaś zmiana klimatu ma wpływ??)29 09zrobiłam 2 testy ,wyszły pozytywnie,3. 10 byłam u gin. z badaniembHCGz wynikiem 121,55mlU/mL(norma 2-3 tyd.)ginekolog zrobiła mi badanie i stwierdziła że nie może potw. ciąży

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli rzeczywiście jest to 2-3 tydzień ciąży to nie jest ona jeszcze widoczna w USG. Sugeruję postępować wg zaleceń lekarza prowadzącego - najpewniej będzie to kontrolne USG za 2-3 tygodnie.