Starania przez rok o dziecko

Witam mam problem z chłopakiem staramy się już prawie rok o dziecko i nam nie wychodzi;( i kochamy się często i to nie daje nic żadnych zmian w staraniu się. Zawsze po stosunku z chłopakiem wycieka jego sperma z macicy boje się że coś zemną jest nie tak że tak się dzieje.proszę od odpowiedz:(

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wskazany jest w tej sytuacji kontakt Pani z ginekologiem i chłopaka z urologiem w celu wyjaśnienia przyczyny niemożliwości zajścia w ciążę.