Starania o ciążę - czy tuż po powinnam położyć się na brzuchu?

Witam. Nazywam się Kaśka. Od 5 miesięcy staram się o dzidziuśka wraz z moim mężem. Czytam już o wszystkich możliwych sposobach, które mogłyby mi pomóc zajść w ciążę. Ostatnio przeczytałam, że po stosunku z mężem powinnam się położyć na brzuchu, że to ułatwi plemnikom dotarcie do celu (czy to prawda?) A tym bardziej, że zawsze kiedy skończymy z mężem się kochać sperma ze mnie wypływa.

Dzień dobry!
Jeśli ma Pani macicę w przodopochyleniu to pomocne jest pozostanie po stosunku w ułożeniu na brzuchu.
Z poważaniem