Stawianie stóp do środka u dziecka

Mam dwudziestomiesięczną córkę, która stawia stopy do środka. Dwóch ortopedów stwierdziło, że ma gołębi chód, torsję wewn. kości piszczelowej, która tak ustawia stopę i wada minie, a jakakolwiek interwencja możliwa jest po 2 roku życia dziecka. Mnie to niepokoi. Ostatnio znajoma zasugerowała mi wizytę u pana leczącego akupresurą. Czy to jest bezpieczne? czy powinnam czekać ?
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji zdecydowanie warto zaufać opinii specjalistów w dziedzinie ortopedii dziecięcej. Zastosowanie medycyny niekonwencjonalnej może wiązać się z wystąpieniem powikłań.