Jakie ćwiczenia wykonywać z synem, żeby prawidłowo stawiał stopy?

Witam mam pytanie odnośnie : syn lat 7 bardzo aktywny fizycznie trenuje piłkę nożną, trener zauważył ze podczas biegania stawia stopy na zewnątrz i to powoduje słabsze wyniki testów szybkościowych. co może być tego przyczyną i czy są jakieś ćwiczenia które mógłbym z synem wykonywać w domu by w ten sposób nie biegał

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ortopedy dziecięcego i odpowiednia diagnostyka i następnie leczenie ew