Stłuszczona i lekko powiększona wątroba a apetyt na słodkie

Mam stłuszczoną wątrobę lekko powiększoną bez ogniz zapalnych. Jestem kobietą 56 lat, 164 wzrostu 75 - 80 kg. Nie słodzę, mało soli (himalajska), ostatnio mam apetyt na słodkie kiedyś nie jadłam słodyczy w ogóle. Obecnie jakieś ciastko, 1 - krówki (nie codziennie). Nie zrezygnowałam zupełnie z alkoholu.. Smażone na grilowej, jem sporo wyrobów własnych. 3x 2 essentiale forte GGTP 65 ALAT 54 Wskaźnik protombinowy 95,8% INR 1.05 Biliburyna całkowita 9,47 Glukoza 5,60 Trójglicerydy 1,42 Choles 5,91

Proszę zrezygnować ze smażenia i słodyczy i wyleczyć wątrobę, szkoda zdrowia. BArdzo dobrze, że nie pije Pani alkoholu. Warto też razem z lekarzem prowadzącym przyjrzeć się lekom, które Pani bierze, czy któreś nie szkodzą wątrobie.