Stopa końsko-szpotawa u dziecka

Witam mam 3 letnią córkę która urodziła się z prawą stopą końsko-szpotawą w wieku 3 mies.miała zabieg przecięcia ścięgna achilesa były buciki z szyną a stopa na dzień dzisiejszy ma 10 stopni dośrodkowania jeżdzimy do szczecina do doktora Szweda i powiedział że córke może czekać przeszczep ścięgna chodzimy na rehebiliatcje. czy ten zabieg coś jej pomoże

Aleksander Ropielewski

Nie mam możliwości przeprowadzenia badania, a tym samym oceny konieczności do przeprowadzenia zabiegu o którym Pani pisze, jednak jeżeli są do niego wskazania to jak najbardziej może on odnieść pozytywny skutek.