Stosowanie Acenocumarol z powodu napadowego migotania przedsionków

Witam. Od trzech lat biorę acenocumarol z powodu napadowego migotania przedsionków. Ostatnio z powodu cukrzycy lub osłabienia naczyń krwionośnych po chemioterapii mam wylew do ciała szklistego w oku. Lekarz okulista rozważa podanie Cyclonaminy. Jestem po leczeniu hematologicznym ( w remisji chłoniaka rozlanego z dużych komrek B). Czy można stosować razem Cyclonaminę i Acenocumarol czy, jak sugeruje lekarz eodzinny powinnam przejść na Cleksane ? Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, prosze skonsultować sie z kardiologiem, ktory swoje stanowisko przedstawi Pani rownież w formie pisemnej. Pozdrawiam.