Napadowe migotanie przedsionków a krioablacja

Mam napadowe migotanie przedsionków raz na 6-8 dni.Lekarze kardiolodzy twierdzą że krioablacja jest ostatecznością i póki jestem w stanie to znosić nie ma co pchać się na inwazyjny zabieg. Czy lepiej zrobić już czy lepiej poczekać z krioablacją ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by zdecydować o tym w ramach porady internetowej. By zakwalifikować pacjenta do takiego zabiegu konieczna jest analiza bardzo szczegółowych danych dodatkowych. Proszę zatem skonsultować się ze specjalistą kardiologiem, który wykonuje zabiegi ablacji. Opinia takiego specjalisty będzie wiążąca.