Stosowanie Alpragenu a objawy po jego odstawieniu

Witam mam problem z takim lekiem który się nazywa alpragen i jego substancja czynna to alprazol niestety przez kilka dni zażywałem go nie regularnie i w różnych dawkach i po 3 dniach od odstawienia pojawiły się objawy takie jak niepokój trudności z zasypianiem oraz lęk i trwają już 7 dni czy to wszystko przejdzie jak się przęmęcze??czy przejdzie to samo za jakiś czas???

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli nadal objawy występują konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.