Stosowanie leku Alpragen 1mg a alkohol

witam czy jak stosuję alpragen 1mg dziennie od pół roku to gdy jestem spokojny nie nam lęków i fobii to mogę isc na siłownie i brać testosteron z winstrolem w małych dawkach ? bardzo mi na tym zależy.jest to moja odskocznia od alkoholu i ponoć sport to zdrowie.proszę o odp.dziękuje.kamil.

poparty dopingiem. Naturalnie nie jest Pan zawodowcem, więc nie musi się Pan
stosować do przepisów ale chyba nie chce Pan :

dostać zawału sercalub choroby krążeniowej ?
Zapalenia wątroby
nadciśnienie,
• powikłania sercowo-naczyniowe, przerost lewej komory serca,
• zaburzenia płodności, zastopowanie produkcji testosteronu w jądrach.
• wahania nastroju, ( już Pan ma)

Niech Pan powie o tym swojem lekarzowi, który przepisał Panu Alpragen,
wg. mnie nie powinien Pan braś tych środków takiej kombinacji.
Pozdrawiam i życzę zdrowia