Stosowanie antybiotykoterapii Duomox w ciąży

Witam jestem w 28 tyg ciąży i od 3 dni przyjmuje antybiotyk na oskrzela DUOMOX 1000 czy powinnam rownoczesnie zazywac witaminy dla ciezarnych czy odstawic?I czy podczas antybiotykoterapii mogę wykonać wyniki morfologii krwi, test po obciążeniu glukozą i badanie moczu?Czy wynik moze byc gorszy?Dziekuje.

Witaminy w ciąży

witam,
może Pani zażywać witaminy
Badań nie proponuję wykonywać podczas antybiotykoterapii ponieważ wyniki nie będą miarodajne (morfologia, mocz)
Badania proszę wykonac po skończonej antybiotykoterapii
pozdrawiam