Stosowanie antydepresantu Symfaxin a operacja rekonstrukcji piersi po mastektomii

Witam, mam pytanie. Mam mieć operację - rekonstrukcja piersi po mastektomii. Leczę się u psychiatry i biorę antydepresanty Symfaxin ER 75 mg. Mam mieć narkozę i ewentualnie podaną Morfinę ze względu na duży ból pooperacyjny. Czy przy Symfaxinie mogę mieć podaną narkozę i czy mogę zażyć Morfine?

Dzień dobry,
stosownie leków, wiąże się z rożnymi ich interakcjami z pewnością lekarz psychiatra na Pani prośbę przekaże wytyczne do leczenia i opieki pooperacyjnej