Stosowanie Belosalic oraz Baneocin na wysypkę

Proszę o pomoc w diagnozie wysypki obecnej na zdjęciach w linkach poniżej. Lekarz zalecił stosowanie Belosalic oraz Baneocin. Doraźnie pomagają, ale wysypka roznosi się dalej. Najpierw była tylko na łokciach, teraz jest także na dłoniach, udach i stopach. Jest mocno swędząca. Lekarz nie stwierdził niczego konkretnego, tylko tyle, że zapewne to "jakaś" infekcja. Gdy początkowo nie smarowałem wysypki zamieniała się ona w strupy z płynem pod spodem Oto album ze zdjęciami: http://imgur.com/a/FEQSg

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest zebranie dokładnego wywiadu i przeanalizowanie przyjmowanych wszelkich leków oraz stosowania jakichkolwiek używek/ ryzykownych kontaktów seksualnych itp. Proszę koniecznie udać się od lekarza dermatologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Być może konieczne będzie pobranie wymazu.