Stosowanie biotyny a planowanie ciąży

Witam, Chciałam zapytać czy bezpieczne jest przyjmowanie biotyny,dokładnie biotebal 5 kiedy planuje ciążę,na ulotce info,że należy poradzić się lekarza,czy do momentu realnej możliwości bycia w ciąży mogę spokojnie przyjmować biotyne? Czy nagromadzi jej się może zbyt dużo? Co negatywnie wpłynie na ciążę itp. Dziękuję,pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Wszystko zależy od czasu przez jaki stosuje Pani suplement i jaki ma Pani poziom biotyny w organizmie.