Stosowanie bratka a przerwy

Witam. Czy pijąc bratka trzeba robić jakieś przerwy? Piję go 3 razy dziennie po 2 saszetki. Zauważyłem, że cera się mniej przetłuszcza, tradzik tak nie wyskakuje i co dziwne, mam rumień na policzkach, który już się troszkę zmniejszył i nie reaguje aż tak na bodźce zwenętrzne np. niska temperatura. Czy to normalne? Oczywiście cieszę się, czy może być jeszcze lepiej? Stosuje dopiero 2-3 tygodnie.

Proszę tak stosować terapię do 2 miesięcy . U części pacjentów jest bardzo dobra reakcja tak jak u Pana. Skóra może jeszcze delikatnie się poprawić.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska