Zapytaj lekarza

7 4 2 , 1 3 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosowanie Cipronex przy chorobach serca

Witam. Moja mama 67 l. od lat leczy się kardiologicznie - arytmia, niewydolność, sztuczna zastawka serca.(zażywa m.in. BETO) Od tygodnia zmaga się z zapaleniem płuc. Lekarz przepisał AMOKSIKLAW w zawiesinie , brała przez 5 dni. Lewa strona płuca poprawa prawa wciąż zawalona. Lekarz kazał odstawić i zacząc brać CIPRONEX w tabletkach. Boję się trochę ponieważ w ulotce są ostrożności w przypadku chorób serca. Czy nie będzie on kolidował z lekami nasercowymi i czy jest dla niej bezpieczny??
KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu

Jak wygląda zawał serca?

Około 300 Polaków dziennie doświadcza zawału serca. Aby lepiej zrozumieć na czym polega, by móc się przed nim chronić, warto wysłuchać prof. dr hab. Zbigniewa Gacionga. Wyjaśnia, co może wywołać zawał serca oraz jak wygląda późniejsze leczenie.

Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania

Witam, Szanowna Pani, prosze stosowac cipronex zgodnie z zaleceniami lekarza, a jesli w ciagu kilku dni nie nastąpi poprawa, konieczna jest kolejna wizyta u lekarza rodzinnego, jesli nastapi poprawa warto po zakończeniu antybiotykoterapii udac sie na kontrolne badanie. Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy