Stosowanie cynku a czyraki

Na pewno to wielki błąd leczyć się bez wiedzy lekarza, mam jednak pytanie dotyczące cynku. Od jakiegoś czasu pojawiły się problemy immunologiczne (czyraki), bakterie w moczu, pogorszyła się również kondycja skóry, i białe plamki na paznokciach. Zaczęłam stosować więc cynk, po tygodniu stosowania zauważyłam jednak większy wysyp różnych wyprysków na całym ciele. Moje pytanie brzmi, czy jest to naturalne? Czy cynk może w taki sposób oczyszczać organizm? Pozdrawiam Kasia

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.