Zapytaj lekarza

7 3 7 , 1 5 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosowanie Daylette na wyrównanie miesiączki

Witam. Mam problem, ponieważ od 5 miesięcy biorę tabletki daylette, przypisała mi je Pani ginekolog na wyrównanie okresu. Jestem w połowie 5opakowania i po tym chciałabym je odstawić, bez konsultacji z nią ponieważ wizyty są prywatne i dość drogie. Okres już przy pierwszym opakowaniu wyrównał mi się co do dnia, czy można odstawić te tabletki ,,ot tak'' ?? (mam 21lat)
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Tabletki można ostawić po zakończeniu opakowania. Obecne krwawienia- z odstawienia- były regularne, niemniej nie wiadomo czy po odstawieniu tabletek nie wrócą zaburzenia miesiączkowania. Wszystko zależy od tego jaka była ich przyczyna.

Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu najczęstszych chorób ginekologicznych.
0

Należ skończyć obecne opakowanie i można zakończyć stosowanie tabletek. Trudno powiedzieć czy kolejne krwawienia będą występowały regularnie.

Doświadczona specjalistka w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Specjalizuje się w leczeniu nietrzymania moczu i atrofii pochwy. Wykładowca Laser and Health Academy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy