Stosowanie estrogenów na porost biustu

Witam! Mam taki straszny problem.. Mam 18 lat, co wiąże się z tym że kompletnie nie mam biustu. Jest to dla mnie straszny dyskomfort, w porównaniu gdzie wszystkie mojego koleżanki wyglądają super tylko ja jedna używam push-up..Mam straszne kompleksy a operacja nie wchodzi w grę... Czy jeśli udam się do lekarza pierwszego kontaktu o przepisanie hormonów estrogenów to może on to zrobić? Czy sama bez recepty wykupię to? Co mam czynić by móc zażywać estrogeny które odpowiadają za biust?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje duże prawdopodobieństwo, iż mały rozmiar biustu nie ma podłoża chorobowego. Niemniej jednak warto udać się do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.